Завантаження

Введіть пошуковий запит

Програми

Погода – примхлива панянка. Однак наша “Парасолька” вміє приборкувати її теплом дитячих усмішок, сонячними поглядами і буревієм жартів. Дивись прогноз на Вуаля і настрій завжди буде о-ля-ля!!!

У Файному місті живуть файні люди, які файно спілкуються на файні теми. Тож пропонуємо файним глядачам файнюще бліц-опитування у передачі “Файні про файне”.

Що? Де? Чому? Коли? Навіщо? Відповіді на ці та інші питання намагатимуться отримати наші ведучі під час діалогу з відомими, харизматичними і непересічними особистостями. Цікавенькі теревеньки – мікс захоплюючої дискусії, цікавої інформації, гумору і позитиву.

Один раз натиснувши play, ти назавжди станеш прихильником нашої передачі для наймолодших глядачів.Тебе захопить коловорот дотепних жартів, повчальних історій, дитячої безпосередності і веселих мультиків.

Щасливі дитячі усмішки і інтелект – ключик до всіх і кожного. Тож перед нашими знімальними групами відчиняються усі двері!!! Складіть нам компанію і ми завітаємо залаштунки виробничих процесів, побуваємо у кабінетах успішних людей, відвідаємо захоплюючі екскурсії, познайомимося з цікавими колективами. Постукаймо разом у двері, які зазвичай зачинені для сторонніх!

Хочете зробити дитині оригінальний подарунок? Прагнете по-особливому привітати з Днем народження? Бажаєте, щоб поздоровлення запам’яталось на довго? Мрієте, щоб всі дізналися про ваше свято? Тоді вам до нас! Замовляйте вітання і наші харизматичні ведучі програми “Твій день” зроблять Днюшку незабутньою.

Ти вибагливий телегурман? Потребуєш непересічного контенту? Тоді дивись наші stories. Яскраві респонденти, драйвові тусовки, цікаві розповіді, бьюті-поради, корисні лайфхаки і гумор не залишать тебе байдужим.

Майстер-клас запрошує до екранів усіх творчих особистостей і експериментаторів. Разом з нами ви опануєте нові знання і вміння у різноманітних сучасних напрямках мистецтва.

Передача для всіх, хто любить тварин та прагне дізнатися більше про особливості їхнього життя. Для тих, хто хоче навчитися правильно доглядати за чотирилапими й вміти налагоджувати з ними дружні стосунки.

Апчхи! Будьте здорові!!! Як розпізнати підступну хворобу і вчасно нанести ніщивний удар, аби бути сповненим сил і випромінювати життєрадісність?Відповідь знають ведучі проекту і найкращі експерти-медики. Дивись – дій – не хворій!

Спільний проект школи глобального мислення Think Clobal та дитячого-інтернет телебачення Вуаля. Щасливий день у школі не мрія, а захоплююча реальність. Здобуваємо знання у цікавій нетрадиційній формі, весело проводимо дозвілля і демонструємо усе це вам у передачі “Happy Day”.